Virkailijat

Hallituksen virkailijat

Arja Simell : Puheenjohtajan erityisavustaja

Arja Simell

Puheenjohtajan erityisavustaja

JCI Senator #69879
Metropolin Nuorkauppakamari

arja.simell@suomensenaatti.fi
+358 50 343 7207
Osmo Soinio : talouspäällikkö 

Osmo Soinio

talouspäällikkö 

JCI Senator #70855
Turun Nuorkauppakamari

osmo.soinio@suomensenaatti.fi
+358 40 575 1735
Salla Laiho : Viestintäpäällikkö (jäsenrekisteri)

Salla Laiho

Viestintäpäällikkö (jäsenrekisteri)

JCI Senator #68990
Havis Amandan Nuorkauppakamari

salla.laiho@suomensenaatti.fi
+358 40 7253 472
Sarianna Visuri : Varapuheenjohtajan erityisavustaja

Sarianna Visuri

Varapuheenjohtajan erityisavustaja

JCI Senator #67526
Helsingin Nuorkauppakamari

sarianna.visuri@suomensenaatti.fi
+358 50 581 5462

 

Alue Leaderit

Janne Puurunen : AlueLeader A

Janne Puurunen

AlueLeader A

JCI Senator #75392
Turun Nuorkauppakamari

janne.puurunen@suomensenaatti.fi
+358405587987
Saara Liukkonen : AlueLeader B

Saara Liukkonen

AlueLeader B

JCI Senator #70503
Mikkelin Nuorkauppakamari

saara.liukkonen@suomensenaatti.fi
+35840 5020583
Jari Toivola : AlueLeader C

Jari Toivola

AlueLeader C

JCI Senator #66662
Kankaanpään Nuorkauppakamari

jari.toivola@suomensenaatti.fi
+358440260166
Matti Nevalainen : AlueLeader D

Matti Nevalainen

AlueLeader D

JCI Senator #64648
Ylä-Savon Nuorkauppakamari

matti.nevalainen@suomensenaatti.fi
+358505457745

 

Edustajamme maailmalla

Asko Männistö : President ASE Board 2016 - 2017

Asko Männistö

President ASE Board 2016 - 2017

JCI Senator #48551
Kalajokilaakson Nuorkauppakamari

http://www.jcisenate.eu

asko.mannisto@suomensenaatti.fi
+358 440 681 385