Virkailijat

Hallituksen virkailijat

Pia Hänninen : puheenjohtajan erikoisavustaja

Pia Hänninen

puheenjohtajan erikoisavustaja

JCI Senator #64972
Porvoon Nuorkauppakamari

pia.hanninen@suomensenaatti.fi
+358400492142
Arja Simell : varapuheenjohtajan erikoisavustaja

Arja Simell

varapuheenjohtajan erikoisavustaja

JCI Senator #69879
Metropolin Nuorkauppakamari

arja.simell@suomensenaatti.fi
+358503437207
Osmo Soinio : talouspäällikkö 

Osmo Soinio

talouspäällikkö 

JCI Senator #70855
Turun Nuorkauppakamari

osmo.soinio@suomensenaatti.fi
+358 40 575 1735
Petteri Peltovuori : viestintäpäällikkö (jäsenrekisteri)

Petteri Peltovuori

viestintäpäällikkö (jäsenrekisteri)

JCI Senator #71707
Metropolin Nuorkauppakamari

petteri.peltovuori@suomensenaatti.fi
+358 40 5858 685
www.facebook.com/ptsku

 

Alue Leaderit

Janne Puurunen : AlueLeader A

Janne Puurunen

AlueLeader A

JCI Senator #75392
Turun Nuorkauppakamari

janne.puurunen@suomensenaatti.fi
+358405587987
Saara Liukkonen : AlueLeader B

Saara Liukkonen

AlueLeader B

JCI Senator #70503
Mikkelin Nuorkauppakamari

saara.liukkonen@suomensenaatti.fi
+35840 5020583
Jari Toivola : AlueLeader C

Jari Toivola

AlueLeader C

JCI Senator #66662
Kankaanpään Nuorkauppakamari

jari.toivola@suomensenaatti.fi
+358440260166
Matti Nevalainen : AlueLeader D

Matti Nevalainen

AlueLeader D

JCI Senator #64648
Ylä-Savon Nuorkauppakamari

matti.nevalainen@suomensenaatti.fi
+358505457745

 

Edustajamme maailmalla

Asko Männistö : President ASE Board 2016 - 2017

Asko Männistö

President ASE Board 2016 - 2017

JCI Senator #48551
Kalajokilaakson Nuorkauppakamari

http://www.jcisenate.eu

asko.mannisto@suomensenaatti.fi
+358 440 681 385